Корзина

3D Print Conference. Kiev відкриє світ тривимірних можливостей для кожного!

10 вересня 2015 року головна арена країни – НСК «Олімпійський» вже вдруге прийматиме конференцію 3D Print Conference. Kiev, яка збере ключових фігур даної сфери для обговорення і показу останніх трендів.

З впевненістю можна сказати, що перша київська 3D Print Conference, що відбулася минулої осені, стала справжньою подією для української індустрії 3D-друку і зуміла наглядно продемонструвати потенціал вітчизняних виробників. Ділова подія привернула увагу не лише ентузіастів, які цікавляться інноваціями для втілення власних творчих фантазій, але  й підприємців, які чітко розуміють необхідність модернізації свого бізнесу за допомогою 3D-технологій.

Незмінним організатором, а також популяризатором «культури 3D-друку» в Україні, виступає компанія «Смайл Експо» , на рахунку якої – низка успішно реалізованих проектів в Баку, Алмати, Санкт-Петербурзі, а також наймасштабніша виставка на території СНГ і Східної Європи – 3D Print Expo (Москва).

У цьому році командою 3D Print Conference. Kiev було прийнято рішення збільшити масштаб івенту, добавити формати для спілкування учасників і відвідувачів, а також отримання практичних знань.

Отже, 3D Print Conference. Kiev 2015 буде складатися з: виставкової зони, конференції, а також майданчиків для майстер-класів та інтерактивних розваг.

Конференція

Традиційно «серце» 3D Print Conference. Kiev – це конференція, команда спікерів котрої складається з виробників 3D-оснащення, іноземних і вітчизняних бізнесменів, розробників програмного забезпечення і спеціалістів з впровадження 3D-друку в нові сфери.

Перш за все, конференцію рекомендовано відвідати: майстрам ювелірної справи, дизайнерам, архітекторам, представникам освітньої сфери і медицини, розробникам софту, кураторам проектів і т.д. Чому? Відповідь проста – під час презентації доповідей пройде обговорення успішних стратегій впровадження технологій 3D-друку і сканування в ту чи іншу галузь. Супроводжувати цей процес будуть воркбуки і скетчі для кращого розуміння процесу «взаємодії» з 3D-друком.

Майстер-класи

В цьому році на 3D Print Conference. Kiev пройде серія практичних лекцій, участь в яких зможуть взяти всі, незалежно від рівня підготовки і навиків роботи з 3d-принтерами і 3d-сканерами.

Частково це будуть: базовы тренынги для успышного старту роботи з 3D-принтером, майстер-класи для любителів і власників 3D-техніки, воркшопи з використання додатків і секретних банків 3D-моделей, тренінги і кейси з оптимізації друку для представників компаній.

Виставкова зона

3D Print Conference. Kiev також зберігає свою експозицію, доповнивши її новими учасниками – виробниками і постачальниками 3D-обладнання, комплектуючих і розхідних матеріалів, розробниками мобільних рішень для даної індустрії і т.д.

Демозона стане своєрідним майданчиком для бізнес-переговорів, пошуку замовлень і підрядників, а також тестування різноманітних зразків техніки.

Майданчик розваг

Розробляючи програму заходу, організатори взяли до уваги й інтересі найменших 3D-друкарів. Для них на 3D Print Conference. Kiev ,будуть приготовані друковані на 3D-принтері роботи, інтерактивні програми і приємні подарунки.

Також на 3D Print Conference. Kiev відкриється фуд-корт з унікальним 3D-баром. Тільки тут можна буде обговорити останні новини за бокалом, виробленим на 3D-принтері.

Світ не зупиняється, 3D Print Conference. Kiev теж!

Не пропустіть можливість відвідати 3D Print Conference. Kiev вже 10 вересня.

3D_kiev_1000x100

No Comments

Post A Comment